کاربر گرامی، وبسایت در حال بروزرسانی میباشد. با تشکر از شکیبایی شما

موسسه خیریه سرطان اکسیر نور

موسسه خیریه سرطان اکسیر نور

موسسه خیریه سرطان اکسیر نور سازمان مردم‌نهادی (NGO) است که در سال 1399  به همت تعدادی از خیرین، پزشکان و اساتید دانشگاه به شماره ثبت 51274 تأسیس گردید. هدف اصلی از تشکیل این سمن کمک به توسعه تشخیصی و توانبخشی بیماران مبتلا به سرطان همچنین حمایت مادی و معنوی از این بیماران جهت درمان و پیشگیری با فراهم کردن امکانات و تجهیزات درمانی روزامد برای علاج بیماران در سطح کشور با بهره گیری از اخرین دستگاه های استاندارد و معتبر در سطح جهانی است.

در راستای دستیابی به اهداف در نظر گرفته شده در اساسنامه این تشکل مردمی، موسسین سرطان اکسیر نور پیشنهاد ساخت مرکز جامع خدمات سرطان را ارائه نمودند که با نظر مثبت خیرین، پزشکان و متولیان دولتی قرار گرفت.

پس از رایزنی های متعدد با مسئولین مربوطه و بازدید جناب آقای دکتر جانبابایی معاون محترم درمان وزارت بهداشت و هیات همراه از مکان در نظر گرفته برای این مهم و استقبال ایشان اقدامات اولیه برای راه اندازی مرکز و صدور مجوز ها صورت گرفت.

امید است در فاز اول این مرکز آزمایشگاه غربالگری تا خردادماه افتتاح و دیگر مراکز  از جمله شیمی درمانی، رادیوتراپی، بیمارستان 60 تختخوابی و در نهایت و در فاز 4 کلان بیمارستان با ظرفیت 400 تختخوابی به مروز زمان ساخته و راه اندازی گردد.

موسسه سرطان اکسیر نور به هیج وزارتخانه، سازمان و ارگانی وابسته نیست و هزینه‌های جاری آن توسط افراد خیر و علاقه‌مند تأمین می‌گردد.