احداث مجتمع پیشگیری و غربالگری سرطان ویژه بازنشستگان شهرداری تهران

 

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت:احداث مجتمع پیشگیری و غربالگری سرطان ویژه بازنشستگان شهرداری در حال پیگیری است که امیدوارم تا پایان سال به نتیجه برسد و اگر ظرفیت این مجتمع اجازه داد سایر شهروندان نیز امکان استفاده از آن را خواهند داشت.

 

مهدی قاسمی در مراسم افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران با بیان اینکه چند طرح حمایتی از بازنشستگان شهرداری در مراحل نهایی تدوین است و اجرایی شدن است،گفت :طرح پایش سلامت بازنشستگان با کمک شرکت شهر سالم پیگیری می‌شود که در این طرح تست‌های کلینکی از بازنشستگان گرفته خواهد شد.

 

وی ادامه داد: همچنین احداث مجتمع پیشگیری و غربالگری سرطان ویژه بازنشستگان شهرداری در حال پیگیری است که امیدوارم تا پایان سال به نتیجه برسد و اگر ظرفیت این مجتمع اجازه داد سایر شهروندان نیز امکان استفاده از آن را خواهند داشت.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران تاکید کرد: بازنشستگان ذخایر فکری سازمان هستند وما بدنبال آن هستیم که در فرایندهای تصمیم گیری از این ذخایر فکری بهره ببریم.

 

قاسمی با تاکید بر اینکه آئین نامه بهداشت بازنشستگان و کارکنان در حال تدوین است، ادامه داد: همچنین طرح بانک خدمت بازنشستگان نیز در حال تدوین است که در این طرح بازنشستگان خدمات مورد نیاز خود مانند همراهی در سفر یا خدمات نگهداری و … را دریافت کنند.

 

تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 2023 تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد ملی کنترل سرطان می‌باشد.

طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت دارکوب

© 2023 تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد ملی کنترل سرطان می‌باشد.

طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت دارکوب